Krediler | Kredi Kartları | Kosgep Kredileri | Para Finans

Ziraat Yatırım Haftalık Hisse Önerileri 17-21 Haziran 2019

ODAS: Devamlılık formasyonlarından flama görüntüsü çizen hissede her ne kadar bu formasyon henüz onaylanmasa da; gerek tercih ettiğimiz elliott sayımına göre, gerekse de göstergelerde yaşanan güçlenme eğilimine bağlı olarak hissenin geçen haftaki sıkışık görüntüsünü yukarı yönde kırabileceğini düşünüyoruz. Zarar – kes seviyesi olarak 1,33 takip edilebilir. OTKAR: Geçen yıl başlayan yükseliş trendinin üzerinde seyreden hisse geçen hafta […]

17 Haziran 2019 - 8:06 'de eklendi ve 92 kez görüntülendi.
Ziraat Yatırım Haftalık Hisse Önerileri 17-21 Haziran 2019

ODAS: Devamlılık formasyonlarından flama görüntüsü çizen hissede her ne kadar bu formasyon henüz onaylanmasa da; gerek tercih ettiğimiz elliott sayımına göre, gerekse de göstergelerde yaşanan güçlenme eğilimine bağlı olarak hissenin geçen haftaki sıkışık görüntüsünü yukarı yönde kırabileceğini düşünüyoruz. Zarar – kes seviyesi olarak 1,33 takip edilebilir.

OTKAR: Geçen yıl başlayan yükseliş trendinin üzerinde seyreden hisse geçen hafta aylık ortalamasınından tutunmaya çalıştı. Her ne kadar göstergeler yükseliş yönünde net bir görüntü çizmeseler de, son günlerde oluşan ince gövdeli mum çubukları ve hissenin aylık ortalamasında tutunma çabası yükseliş için bir sinyal olabilir. Biraz sorunlu da olsa, mevcut görüntü bayrak formasyonunu da andırmakta. Bu kapsamda, hisse 99,20 seviyesinin üzerinde kalarak 102,80 direncini kırabilir ve yükseliş dalgasına girebilir.

TUPRS: Daha önce destek olarak çalışan yıllık ortalamasının da geçtiği önemli desteklere yaklaşan hissede, RSI da yine yatay desteğine yakın. Stokastik slow osilatörü de aşırı satım bölgesine gelirken, hisse güçlü sayılabilecek destek bölgesinden alımlarla karşılaşabilir ve bu olası tepki yükselişinin tetikleyicisi olabilir.

Rapor için tıklayın.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER