Krediler | Kredi Kartları | Kosgep Kredileri | Para Finans

Venbey Yatırım Altın Yorumları 14.06.2019

Altın, son zamanlarda Fed’in Mayıs ayındaki ABD’deki işsizlik verilerinden sonra faiz oranlarını düşürmesi ve ekonominin gözetiminde daha iyi bir performans sergilemesi için Başkan Donald Trump’ın sürekli baskı altında kalması gerektiğine dair beklentilerle de arttı. ABD-Çin ticaret savaşı ile ilgili endişeler, yatırımcıların altına olan ilgisini olası bir durgunluğa karşı koruma amaçlı olarak artırdı. Teknik anlamda yukarı […]

14 Haziran 2019 - 6:01 'de eklendi ve 73 kez görüntülendi.
Venbey Yatırım Altın Yorumları 14.06.2019

Altın, son zamanlarda Fed’in Mayıs ayındaki ABD’deki işsizlik verilerinden sonra faiz oranlarını düşürmesi ve ekonominin gözetiminde daha iyi bir performans sergilemesi için Başkan Donald Trump’ın sürekli baskı altında kalması gerektiğine dair beklentilerle de arttı. ABD-Çin ticaret savaşı ile ilgili endişeler, yatırımcıların altına olan ilgisini olası bir durgunluğa karşı koruma amaçlı olarak artırdı.

Teknik anlamda yukarı yönlü hareketlerin devamında 1350 ve 1354 seviyeleri direnç olarak takip edilebilir. Olası aşağı yönlü hareketlerde 1340 ve 1334 seviyeleri destek olarak takip edilebilir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER