Güncel Finans Haberleri Hisse Önerileri Dolar/EURO Yorumları Krediler | Para Finans

Haftalık Altın Yorumları / Ahlatcı Yatırım – (10-14 Haziran 2019)

03-07 Haziran Haftasında, FED Başkanı Powell’ın “Ekonomik büyümenin zayıflaması durumunda faizleri düşürebiliriz” söylemi ve ABD’de açıklanan ekonomik verilerin karmaşık tablo çizmesi, dolar tarafında baskı yarattığını görüyoruz. Diğer taraftan, devam eden küresel ticaret savaşlarının risk iştahı üzerinde baskı unsuru olarak görülmeye devam etmesi, dolar endeksinde görece zayıf seyir ve ABD on yıllık tahvil getirisinde haftalık bazda […]

09 Haziran 2019 - 20:06 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi.
Haftalık Altın Yorumları / Ahlatcı Yatırım – (10-14 Haziran 2019)

03-07 Haziran Haftasında, FED Başkanı Powell’ın “Ekonomik büyümenin zayıflaması durumunda faizleri düşürebiliriz” söylemi ve ABD’de açıklanan ekonomik verilerin karmaşık tablo çizmesi, dolar tarafında baskı yarattığını görüyoruz. Diğer taraftan, devam eden küresel ticaret savaşlarının risk iştahı üzerinde baskı unsuru olarak görülmeye devam etmesi, dolar endeksinde görece zayıf seyir ve ABD on yıllık tahvil getirisinde haftalık bazda yaşanan gerileme kıymetli metalde yükselişleri desteklediği izleniyor.

Teknik olarak incelediğimizde, ons altının 1324 seviyesi üzerinde tutunması durumunda 1357-1375 direnç bölgesine doğru yükseliş isteği gündeme gelebilir. Olası geri çekilmelerin yaşanması durumunda ise 1317-1306 destek bölgesine doğru geri çekilmeler takip edilebilir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER